VIP

Cozman: Tunën e njoha në klub nate

tunaCozman ka treguar se ai njihet me Tunën tashmë një kohë dhe se atë e kishte njoftuar në një klub nate.

Së fundi është folur shumë për lidhjen mes dyshes, të cilët janë aktual me hitin e tyre të ri “Fenix”. Dhe reperi, emri i vërtetë i të cilit është Ylber, është hapur ca duke treguar se ai dhe Tuna i kanë “pëlqyer njëri-tjetrit” që në fillim dhe se kanë krijuar lidhje. Por ka nguruar të flasë më shumë.

“Me Tunën kemi disa kohë që njihemi. Për herë të parë jemi takuar në një klub nate në Prishtinë. Jemi njohur, i kemi pëlqyer njëri-tjetrit dhe kështu kemi krijuar një lidhje”.

“Preferoj të mos flas shumë lidhur me këtë temë dhe të mos jap detaje të tjera mbi marrëdhënien time me Tunën”, ka thënë 28 vjeçari.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close