Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Dramë në Gostivar: Dy persona përfundojnë në spital

29

Gostivar, 22 janar– Rreth orës 13 e 30 min në Gostivar, dje, në  bulevardin ‘Vëllezërit Gjinoski’ ka pasur një diskutim verbal midis personave E.A.(70) nga fshati Toplicë nga njëra anë dhe H.R.(49) dhe H.B.(24) dytë nga fshati Dobridol nga ana tjetër.

 policia
Diskutimi është shndërruar në rrahje ku janë shfrytëzuar lëndë të forta nga dy anët, transmeton zemra.org
Gjatë rrahjes, E.A. është lënduar në kokë, ndërsa H.R. është dëmtuar në pjesën e djathtë të trupit. Të njëjtëve iu është dhënë ndihmë mjekësore në Qendrën Mjekësore në Gostivar.
Kontroll në vendngjarje ka kryer ekip i policisë së Gostivarit.
Po ndërmerren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e tërësishëm të rastit.

Comments are closed.