MuzikeVIDEOVIP

Edita Sopjani sjell klipin e “Girls like me”

Edita Sopjani ka realizuar videon e këngës së saj më të re të titulluar “Girls like me”, klip ky i realizuar nga “Frames Producion”.

Edita ka treguar që është ndarë shumë e kënaqur dhe shpreson që videoja dhe kënga të mirëpriten tek adhuruesit.

“Jam shumë e kënaqur me klipin, është realizuar ashtu siç e kam menduar, shpresoj që do të pritet mirë nga adhuruesit e mi. Besoj që do e vlerësojnë sipas shijeve tyre. Unë i pres kritikat edhe lëvdatat nga ta, ato më duhen që raste tjera ta përmirësoj nëse diçka nuk ju ka pëlqyer dhe mund ta ndryshoj”, ka thënë Edita.

Më poshtë ju sjellim këngën “Girls like me” nga Edita Sopjani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button