VIP

Elvana Gjata i “vë” flakën rrjetit, shfaqet në superformë me bikini

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun, pasi përveç zërit të ëmbël, është një femër mjaft tërheqëse dhe e bukur.

E kemi fjalën për këngëtaren Elvana Gjata, e cila së fundmi ka befasuar me fotot e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”.

Elvana është shfaqur me bikini të bardha dhe atlete, kur në pah ka nxjerrë format e tonifikuara.

Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje, ndërsa kanë qenë të shumta pëlqimet dhe komentet pozitive.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button