VIP

Fejohet Getoar Selimi me bukuroshen Florenta Islami

Reperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi i njohur si Geti, ka vendosur t’i japë fund beqarisë dhe të fejohet me bukuroshen Florenta Islamin.

Bosi i ‘labelit’ “Baba Stars” organizoi një ceremoni të veçantë me rastin e fejesës së tij ku kishte të ftuar miq, kolegë dhe familjarë. Ceremonia ishte ideuar nga GhetoGeassy si tepër private, megjithate nga mediat shqiptare jane  siguruar foto nga fejesa.

Geti është një prej veteranëve të skenës së hip hopit shqiptar, ndërsa përgjatë këtyre viteve jeta e tij private ishte e bujshme, me lidhje nga më të ndryshmet, me femrat nga më seksi shqiptare, duke përfshirë këtu edhe Çiljetën dhe Elvana Gjatën.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button