VIP

Fejohet Kim Kardashian

Kim Kardashian, e famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për “reality show”-n që tregon hollësitë e jetës multimilionere që bën ajo falë pasurisë së familjes, ka shpallur fejesën.

Kardashian është fejuar me basketbollistin e New Jersey Nets, Kris Humphries, me të cilin ka 6 muaj e lidhur.

Mësohet se unaza që lojtari i NBA i dhuroi të fejuarës së tij ka një vlerë prej 1.4 milionë eurosh.

Dëshira e Kim Kardashian është që ceremonia e saj martesore të jetë më e madhe se dasma mbretërore mes Princit William dhe Kate Middleton.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button