VIP

Fisniku nuk durohet, ia fut duart Fjollës nën fund

Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, padyshim që është kohëve të fundit ndër personat më të komentuar.

Ajo përherë ka qenë e hapur me fansat e saj, duke ndarë informacione të shumta nga jeta dhe karriera profesionale.

Bukuroshja bionde është parë tashmë me pushime në Dubai, ku po e shoqëron edhe bashkëshorti i saj, Fisnik Syla.

Pozat  nga ana e saj nuk kanë pasur të ndalur, teksa edhe në një fotografi ajo u pa me plot stil.

Të njëjtat imazhe Fjolla i ka shpërndarë në Instagram, ndërsa shihej duke u përqafuar me partnerin ku vihet re edhe duart e partnerit nen fund.

Vlen të përmendet se në disa imazhe të tjera, artistja u shfaq duke bërë blerje nga marka të njohura.

Sidoqoftë kësaj, pasi kurorëzuan dashurinë me martesë, çifti po shijon në maksimum kohën së bashku.

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button