VIP

Fjolla Morina i dëshiron mirëseardhje 2020-ës me një foto të ‘zjarrtë’

Fjolla Morina i thotë ‘mirë se edhe’ 2020-ës.

Këngëtarja Fjolla Morina njihet për pozat e saj provokative dhe atraktive, shkruan zemra.org

Atraktive është shfaqur edhe në foton pranë të cilës i uron mirëseardhje Vitit të Ri 2020. Këngëtarja ka pozuar nga dhoma e gjumit.

“Mirë se erdhe 2020”, ka shkruar në gjuhën angleze Fjolla.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button