VIP

Françeska dëshiron burrë nga Kosova

Françeska Jaçe, pjesëmarrësja e edicionit të fundit të Big Brother Albania, thotë se i pëlqen të jetojë në Kosovë dhe të marrë një burrë nga Kosova.

Bukuroshja nga Shqipëria, e cila së fundi është ndarë nga i dashuri i saj, Ermali, të cilin e gjeti brenda shëtisë së famshme, ka dhënë një intervistë për portalin Indeksonline, dhe ka shprehur admirimin për djemtë kosovarë.

“A do të pranoja ndonjë ofertë për të drejtuar ndonjë emision në Kosovë? Po pse jo, nëse do të jetë paga e mirë sigurisht që po”.

“Më pëlqen të jetojë në Kosovë dhe do e marrë edhe burrin kosovar”, ka thënë Françeska.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button