MuzikeVIDEOVIP

Genta Ismajli e lanson kengen “E kam provuar”

Genta IsmajliNë kanalin zyrtar të Genta Ismajlit është publikuar kënga më e re e saj, me titull “E kam provuar”.

Arsim Bunjaku është autor i këngës dhe tekstit, ndërsa Virusi e ka bërë aranzhmanin.

Gjatë paralajmërimit të këngës muaj më parë, Genta pati deklaruar se kënga flet për humbjen e një personi, të cilin gjithmonë do ta kesh në zemër.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button