s Genta Ismajli me foto te reja | www.Zemra.Org

Genta Ismajli me foto te reja

Megjithëse ka ardhur pranvera, në vendin tonë bën ende temperaturë dimri. Por, për këngëtaren sensuale Genta Ismajli nuk ka stinë.

I shohim fotot e realizuara së fundi nga ajo, para fotografit Avni Selmani, të cilat janë më shumë se të nxehta. Por, kjo është Genta, e cila thyen çdo tabu.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.