VIP

Gentën dhe Elvanën i la muzika pa martuar

Janë të dyja këngëtare të suksesshme të muzikës shqiptare dhe për çudi së fundmi kanë ardhur të dyja me të njëjtën deklaratë…

Duket se Genta dhe Elvana e kanë kaluar të paktën një herë nëpër mend martesën, ama fakti që janë të angazhuara në muzikë, nuk i jep mundësi të mendojnë seriozisht për këtë gjë. Sa i përket kësaj të fundit, pra muzikës Genta Ismajli sapo e ka publikuar klipin e saj më të ri nën titullin “Pa ty”, ndërsa Elvana pritet që shumë shpejt të shfaqet në ekran me videoklipin e këngës “Le të flasin”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close