Kronika e ZezeLajmeMaqedonia

Grabitje e dhunshme e armatosur në Kërçovë

35ch7qvTre persona të armatosur kanë kryer një grabitje të dhunshme të armatosur në Kërçovë, raportojn mediat maqedonase duke cituar burime të sigurta të policisë.

Sipas informacioneve, tre persona të armatosur me pistoleta dhe shkopinjë kanë hyrë nëpërmjet dritares në shtëpinë e 66-vjeçarit I.U derisa ai dhe gruaja e tij ishin në shtëpi.

Duke ju kërcënuar, nga qafa e gruas i morën një zinxhirë ari dhe bizhuteri të tjera ari në shtëpi dhe më pas u larguan. Rasti është raportuar në polici e cila është në kërkim të grabitësve.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close