VIP

Hurley njofton ndarjen në Twitter

Martesa mes Elisabeth Hurley dhe sipërmarrësit indian të tekstileve Arun Nayar ka përfunduar pas tre vitesh.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja dhe modelja britanike, ditën e djeshme, në Twitter: “Unë dhe Arun kemi disa muaj që jemi ndarë. Familja dhe miqtë tanë të ngushtë e dinin këtë gjë.”

Hurley (45 vjeç) dhe Nayar (46 vjeç) ishin martuar në vitin 2007.

Aktorja ka qenë partnerja e aktorit Hugh Grant për 13 vite dhe ka një djalë 8 vjeçar, Damian, nga marrëdhënia me sipërmarrësin Stephen Bing.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close