VIP

Irina sërish josh me veshje të brendshme

Nuk ka shumë kohë që manekinia ruse, Irina Shayk, ka deklaruar se nuk do të zhvishej asnjëherë për “Playboy”, mirëpo fotografitë e saja me veshjet intime të “Intimissimo” janë shfaqur në tabloidin The Sun.

“Vitin e kaluar më kanë ofruar jashtëzakonisht shumë para që të fotografohem për Playboy dhe unë natyrisht që kam refuzuar. Unë kam stil”, ka thënë e dashura e Cristiano Ronaldos.

Ajo ka thënë se e di që supermodelet, si Naomi Campbell dhe Claudia Schiffer, kanë pozuar për revistën e famshme për meshkuj, mirëpo, sipas saj, ato kanë qenë në fund të karrierës së tyre kur e kanë bërë atë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close