VIP

Jennifer Aniston bën publike lidhjen e re

Jennifer Aniston bëri publike marrëdhënien e saj me aktorin dhe regjisorin Justin Theroux.

Aktorja 42-vjeçare u paraqit në ceremoninë e MTV Movie Awards së bashku me partnerin e saj të ri të dielën në mbrëmje.

Protagonistja e serialit të famshëm ‘Friends’ ishte e pranishme edhe në festën që u organizua pas ndarjes së çmimeve së bashku me 39-vjeçarin Theroux.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button