VIP

Jessica Simpson-in e zë gjumi në pab

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, Jessica Simpson, u argëtua më shumë seç duhej në një pab të njohur të Hollivudit, të quajtur Katsuya, në mbrëmjen e shkuar.

30-vjeçarja u largua nga vendi në orët e para të mëngjesit dhe ajo dukej veçanërisht e përgjumur dhe e lodhur, ndërsa ishte mbështetur në krahun e të fejuarit të saj, Eric Johnson.

Ylli i Hollivudit dhe ish-lojtari i futbollit amerikan shkëmbyen unazat në muajin nëntor, pas pesë muajsh frekuentimi.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close