VIP

Justin Bieber vjell në skenë, por nuk e ndërpret koncertin (Video)

Këngëtari i ri, Justin Bieber, ka vjellë në skenë gjatë një koncerti në kuadër të turneut “Believe”.

Superylli i tinejxherëve ka vjellë disa herë gjatë koncertit të mbajtur në qytetin Glendale në Arizona dhe për këtë arsye ka shkuar disa herë në prapaskenë, por nuk e ka ndërprerë koncertin.

Ai u ka kërkuar falje fansave për shkak të gjendje së tij, ndërsa ata e kanë pritur me ovacione.

Ndërsa më pas në profilin e tij në Twitter ka treguar se arsyeja e vjelljes ka qenë qumështi i prishur të cilin e kishte pirë përpara koncertit.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button