s E kam këshilluar Elvisin ta lë drogën | www.Zemra.Org

E kam këshilluar Elvisin ta lë drogën

Këngëtari legjendar, Tom Jones, ka treguar se në kohën e tij i kishte thënë Mbretit të rokënrolit, Elvis Presley, që të shmangë drogën.

Sipas The Sun, Jones i kishte thënë Presleyt që të kënaqet vetëm me alkoolin dhe t’u thotë ‘jo’ substancave ilegale, ndërsa në këtë ai ishte përgjigjur: “E si mendon ta përballoj famën?”.

“Unë iu përgjigja që as që kënaqem me drogën e as që konsideroj se ajo mund të ndihmojë. I tregova se nuk marr drogë, edhe pse në shumë ndeja jam i rrethuar me marihuanë dhe kokainë”, ka thënë këngëtari i hitit “Sex Bomb”.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.