VIP

Kanye nuk e postoi foton nudo të Kim

Kanye West ka mohuar kategorikisht që ai të ketë postuar një foto nudo të të dashurës së tij, Kim Kardashian.

Fotografia e postuar menjëherë pas koncertit të reperit në Mançester ka ngjallur reagime, pasi shihet prapanica e jashtëzakonshme e Kim, ashtu si trupi i saj perfid.

“Kanye nuk e ka parë kurrë këtë fotografi, nuk e njeh këtë person që e ka postuar. Është vërtet mëkat se si mediat besojnë që Kanye West të ketë postuar këtë foto”, ka thënë zëdhënësi i Kanye West.

 

[wp-like-locker]

Nga ana tjetër porno ylli, Amia Miley, ka bërë të ditur se fotoja e cila po qarkullon është e saj dhe jo e Kim Kardashian.

[/wp-like-locker]

 

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button