VIP

Kardashian ndërpret xhirimet prej urisë

Aktorja amerikane, Kim Kardashian, ishte e detyruar të kërkonte afrimin e orarit të pushimit mes xhirimit të serialit të saj të fundit, pasi ishte jashtëzakonisht e uritur.

Ndërsa xhirimet “Keeping up with the Kardashians” po zhvilloheshin në qytetin e saj të lindjes, Kalabasas, Kim “detyroi” kolegët në një pushim të parakohshëm, ndërsa u shkëput me motrën e saj Kourtney, në një drekë të bollshme.

Ndërsa e motra u mjaftua me një supë, Kim u ngop vetëm pasi konsumoi një sallatë të madhe dhe dy panine.

Për revistat rozë që kanë kritikuar së fundmi linjat e saj, fotot e marra një ditë më parë ishin “të arta”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close