VIP

Kim Kardashian e “nxehtë” në setin e ri (Foto)

Ylli i reality show, Kim Kardashian do të sjellë së shpejti një set të ‘nxehtë’ të fotografive. Bukuroshja ka postuar disa foto në Instagram të shkëputura nga sesioni i fotografimit, ku Kim shfaqet shumë sensuale dhe seksi.

Duket se Kim ka arritur format që ka dëshiruar dhe linjat e saj janë më seksi se kurrë.

Kardashian e cila më në fund u bë nuse duke u kurorëzua me të dashurin e saj Kanye West, babain e vajzës së tyre North, ka vendosur që të rris temperaturat duke sjellë foto ‘hot’. E veshur vetëm me një [alë bikini dhe çizme të gjata, Kim duhet më mirë se kurdoherë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close