VIP

Martohet Vedati i Stupcave

Legjendari i “Stupcave”, Vedat Bajrami, sonte përfundimisht i ka dhënë fund beqarisë. Ai u martua me të dashurën e tij Allmira Mullabazi.

m_3308

Dasma e tyre është mjaftë madhështore ku janë të pranishëm thuajse e gjithë estrada e Kosovës.

Fotografi nga dasma e Vedatit dhe Allmiras vetëm kanë filluar të publikohen në rrjetet sociale, por me siguri me shumë do shohim nga nesër pasi që dasma është duke vazhduar edhe në këto momente, transmeton indeksonline.

Ndryshe, qifti e ka zyrtarizuar fejesën në qytetin e Vlorës, në një ditë të veçantë, më 28 Nëntor, në ditën e shënimit të 100 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.

Tags
Show More

Related Articles

Close