VIP

Kim Kardashian e fiksuar pas trupit të Beyonces

Kim Kardashian ka zbuluar se ajo është e inspiruar që të punojë në trupin e saj nga Beyonce, kjo per shkak të trupit mahnitës që posedon pop ylli.

Ylli televiziv amerikan, që është e famshme për linjat e saja të jashtëzakonshme trupore, mendon se këngëtarja e njohur është fantastike dhe se ka pranuar që ka trup për të cilin ajo i ka zili.

“Nuk është e fshehtë se jam fanse e madhe e Beyonces. Ajo ka trupin më të mirë në showbiz dhe kjo më motivoi që të punoj edhe më shumë në të. Dhe të gjitha albumet e saja janë të famshme, nuk kam ndonjë të cilin e preferoj më shumë”, theksoi Kim.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close