FilmaVIDEOVIP

Kim, rrafet wrestling në ring (video)

Kim Kardashian, është e gatshëm të vazhdojë më tej me jetën në vitin 2012.

Kudo shfaqet dhe çfarëdo që bën Kim Kardashian, ajo përcillet nga miliona shikues. I tillë është edhe rasti me një video ku Kim ndodhet në në ringun e boksit, dhe ‘rrafet’ me bukuroshen Carmen Electra duke u rrotulluar herë sipër saj e herë nën të. Kjo video është shpërndarë në versione të ndryshme porse që të gjitha janë parë me miliona herë.

Ylli televiziv Kim Kardashian, e cila vitin e kaluar u divorcua pas vetëm 72 ditësh martesë, ka zbuluar planet e saj për Vitin e Ri 2012.

“Kam mësuar që gjithmonë të ndjek zemrën time. Shoh përpara çfarë do të sjellë e ardhmja, dhe kurrë nuk shikoj prapa”, ka thënë Kim.

Videon mund ta shikoni duke e kopjuar linkun më poshtë.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close