VIP

Kritika për paraqitjet e fundit të Kidman

Kritikët pyesin se cfarë po ndodh me Nicole Kidman, duke parë së fundmi prezantimet nëpër evenimente me veshje që nuk përputhen aspak me stilin e saj të zakonshëm.

Ajo është prezantuar me CMT Music Awards me një fustan të cuditshëm, me një stilim të crregullt flokësh dhe me sandale qe nuk shkonin aspak me fustanin e saj asimetrik.

Në këtë eveniment ajo ka marrë pjesë me bashkëshortin e saj, muzikantin Keith Urban.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close