Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Kur dashuria nuk njeh kufij: Ja çfarë bënë Getoar Selimi për Marina Vjollcën

17

Pas thashethemeve të shumta të ngritura rreth një raporti intim mes bukuroshes Marina Vjollca dhe këngëtarit kosovar Getoar Selimi, mësohet se ky i fundit ka blerë një shtëpi në Tiranë.

Ai është parë shpesh në kryeqytet kohët e fundit, moment ky i cili e ka bindur përfundimisht për të vendosur të blejë një banese të gjithën për vete. Nuk dihet ende se çfarë e ka nxitur atë të shpenzojë kaq shumë para për të blerë një shtëpi, edhe pse përpos thashethemeve për një dashuri mes tij dhe bukuroshes se Top Channel, asgjë nuk është konfirmuar asnjëherë.

z_3696

Së fundmi u përfol se një ndër tatuazhet e këngëtarit kosovar mbante shkronjën e parë të Marinës, por deri tani shumica e tyre mbeten vetëm aludime, pasi asnjë prej dy personazheve të njohur nuk ka dhënë më të voglën shenjë se mes tyre ka diçka serioze.

Comments are closed.