VIP

Kush puth bukur Monikën,Claudian,Naomin dhe Charlize,fiton 150.000 euro!

Monica Bellucci, Claudia Schiffer, Naomi Campbell dhe Charlize Theron …janë të ftuara në një fushatë publicitare që bën Martini.

Këto katër femra të bukura, nuk do të jenë vetëm …Ato kërkojnë një mashkull të bukur, student,punëtor dhe puthjet e tija të jenë të bukura.

Kërkohet një njeri i zakonshëm që të puthi vajzat bukur dhe në fund ai do marrë 150.000 euro.

Spoti televiziv do të shfaqet në muajin nëntor dhe kjo gjë i bën meshkujt të jenë në ankth sepse vetëm njëri do e kalojë këtë garë.

600 janë aplikantët e parë që do të aplikojnë më 22 shtator do të zgjidhen vetëm 23 dhe më pas do të zgjidhet ylli i reklamës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button