VIP

Lady GaGa fiton tre cmime

Lady GaGa triumfon në MTV Europe Music Awards,por si snobe që është nuk mori pjesë në festën madrilene të Caja Magica.

Lady GaGa mori tre cmime si artistja më e mirë femër, artistja më e mirë e muzikës pop si dhe këngëtarja më e mirë. Prania e saj në këtë event ishte virtualisht, përmes një lidhjeje nga Budapesti ku ndodhej për koncert.

MTV  Europe Music Awards u drejtua nga Eva Longoria, aktorja e famshme e «Desperate Housewives». Ajo u shfaq në skenë e veshur si proshutë, më pas si femër shumë seksi, si edhe me uniforme basketbolli.

Ndërkohë Katy Perry nga pesë kandidatura fitoi vetëm atë për videon më të mirë, duke dale e zhgenjyer nga ky koncert madheshtor.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close