VIP

Lady Gaga, një monstër i vërtetë

Lady Gaga ka postuar një foto të tmerrshme të sajën ditën e djeshme në Twitter.

Në imazhin bardhë e zi, këngëtarja mezi njihet për shkak të mollëzave shumë të dala, vetullave të ngritura dhe rimelit të zi shumë të theksuar.

24-vjeçarja e ka paraqitur këtë foto me qëllim promovimin e albumit të saj të ri “Born This Way” që pritet të dalë në treg më 23 maj.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close