VIP

Liberta Spahiu apo Miss James Bond?

Moderatorja e Klan Kosova, Liberta Spahiu ka festuar ditelindjen, nje urim  te vecante ka marre dhe nga fotografi i njohur shqiptare me fame boterore Fadil Berisha, ky i fundit ka gjetur kohë edhe për të fotografuar bukuroshen Liberta Spahiu.

liberta-spahiu

Madje në një status në rrjetin social facebook, Fadil Berisha përveç se ka postuar disa foto të bëra Libertës, ai ka shkruar: “Happy birthday @ Liberta Spahiu miss James Bond” përbri fotove të saj.

Ndryshe, Liberta Spahiu mbetet personazhi më i përfolur kohën e fundit. E kjo për lidhjen e mundshme të saj me aktorin e mirënjohur Blerim Destani, për çfarë ka kohë që shkruajnë edhe mediat.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button