VIP

Linda Halimi zhvishet dhe pranon qe eshte e cmendur

Këngëtarja Linda Halimi, pasi ka humbur kilogramët e tepërt, nuk heziton aspak të shfaqë linjat e reja trupore.
Në disa fotografi të realizuara së fundmi, ajo ka zbuluar shumë nga trupi i saj, duke u paraqitur tejet provokuese.

[wp-like-locker]

 

Një nga fotografitë ku ajo shfaqet “topless”, është e censuruar me mbishkrimin: “E di që jam e çmendur dhe më pëlqen që jam kështu. Nuk jam e zakonshme, prandaj mos prisni prej meje të jem e tillë”.

Krahas fotografive të publikuara, nëpërmjet rrjetit social Facebook, Linda ka dhënë këshilla për fanset e saj, duke shënuar mes tjerash: “Mos e privoni vehten nga bërja e gjërave që pëlqeni vetëm pse i frikësoheni opinionit ose rrethinës. Gjithkush ka diçka për të thënë.”

 

[/wp-like-locker]

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button