VIP

Loreta Kaçka – Lori vjen me dy kenge

Kengetarja Loreta Kacka ka bere te ditur ne nje interviste per “Bluetooth” se eshte ne pergaditje te dy kengeve qe do t’i lancoj se shpejti me videoklip.

Kenga e pare titullohet “Nuk mundem” qe ben fjale per dashurine me vuajtje, lendime e brenga. Kenga eshte punuar nga produksioni “Threedots” ndersa klipi po realizohet nga produksioni “Pro Video”.

“Klipi sjell ne vemendje nje grua qe dashuron fort njeriun e gabuar. U dedikohet femrave qe dashurojne ne vazhdimesi pavaresisht menyres se si trajtohen…”,

Ndersa me rastin e 100 Vjetorit, brenda javes, ajo poashtu do te sjelle te riperpunuar kengen “Shqiperi o Nena ime”, te cilen e promovoi kohe me pare ne nje koncert ne Gjeneve.

Ne planin personal, Lori thote se ende nuk ka nje partner, ndersa eshte teper e angazhuar ne jeten e saj mes Kosoves ku jeton, Shqiperise nga vjen, Italise ku ka familjen dhe Diaspores ku shpesh mban koncerte.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button