Mbulohet vajza e Shkurte Fejzës

download-46Këngëtarja Gresa Behluli është shfaqur me shami në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale.

Në fotografinë e publikuar në Facebook, vajza e këngëtares së madhe, Shkurte Fejza, shihet në një xhami, ndërsa në kokë ka të vendosur shami.

Fotografia duket të jetë bërë gjatë ndonjë vizite të Gresës në Stamboll, pasi është realizuar në xhaminë e Sulltan Sulejmanit.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*