KosovaLajmeMaqedoniaPolitikaVIDEO

Menduh Thaci deshiron qe ne Kosov te shkaktoj lufte civile e pergaditur ne Beograd!!

Ish udheheqesit e UCK_se ne Kosov, thon se e njohin mire te kaluaren e Menduh Thacit, dhe se ai eshte nje sherbetor i UDB-se.
[wp-like-locker][/wp-like-locker]menduh-thaci

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close