LifeStyleVIP

Modelja amerikane e bombardon Instagramin me foto fantastike (FOTO)

Ajo është një ndër femrat më seksi në planet sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri.

Bukuroshja bombastike amerikane, Lindsey Pelas, ka realizuar një mori fotografish të reja mjaft seksi, dhe disa prej tyre tashmë i ka publikuar në Instagram.

Modelja bionde duket tejet tërheqëse në fotot e reja. E, gjoksi i saj bombastik dhe të pasmet seksi nuk duan shumë fjalë.

 
Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close