VIP

Moderatorja e KTV-së sfidon Tunën dhe ‘zogun’ e saj

Edona ZoguPrezantuesja e lajmeve qëndrore në televizionin Kohavision (KTV), Edona Zogu, ka ironizuar me këngëtaren shqiptare Tuna, të cilën e ka ‘sfiduar’ në rrjetin social Facebook.

Tuna, e cila njihet ndryshe edhe si ‘zogu’ pasi ishin mediat ato që i dhanë një ‘epitet’ të tillë, me rastin e rrahjes së tij në videoklipin “I Asaj”.

Dhe, zogjtë u rikthyen në aksion, pasi ‘zogu’ i Tunës u përmend edhe në këngën “Fenix” me të dashurin e saj Cozman, kurse pa reaguar nuk ka mbetur moderatorja që mban mbiemrin Zogu.

“Tunës: Kur të duash shtyhemi me zog”, ka shkruar Edona në profilin e saj në Facebook.

fb

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button