s MPB e Maqedonisë publikon videon e luftimeve në Kumanovë | www.Zemra.Org

MPB e Maqedonisë publikon videon e luftimeve në Kumanovë

Në një video të publikuar nga Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë shihen detaje nga luftimet e së shtunës dhe të dielës në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Në videon që zgjatë rreth 4 minuta shihen momente të arrestimeve nga policia, por edhe të shkatërrimit të objekteve në Lagjen e Trimave.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Comments are closed.