KosovaLajmePolitika

Në Prtishtinë pati përleshje në mes të simpatizantëve të LDK dhe PDK (video)

prh3>Prishtina po del të jetë e vogël për militantët e subjekteve politike.

Disa nga LDK-ja dhe disa të tjerë nga PDK-ja janë përleshur tek Pallati i Rinisë.

Përveç që po përzihen edhe nëpër rrugë me vetura, disa nga ta kanë bërë edhe probleme fizike.

Kameramani i KosovaPress-it ka qëlluar në një nga ta, ku një femër militante e LDK-së vërsulet tek militantët e PDK-së, pasi që këta të fundit i ofrohet shumë me veturë.

zemraorg

Related Articles

Back to top button