VIP

Nora Istrefi dhe Elvana Gjata, pa të brendshme në Videofest? (Foto)

Nora IstrefiEkstravagante, seksi dhe të bukura si kurrë më parë ato ishin shfaqur në tapetin e kuq, ashtu sikur në skenë për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Dhe, tani ato vazhdojnë të komentohen edhe disa ditë pas spektaklit.

Elvana Gjata, e cila u shfaq me një fustan të cilin e kishte krijuar vet, gjatë pranimiti të shpërblimeve që i takonin asaj për këngën “Beso”, zgjoi vëmendjen jo vetëm për dukjen tepër të bukur, por edhe për faktin se ky fustan shfaqte këmbët e saj dhe faktin se ajo nuk kishte të brendshme.

nora istrefi350

Njëjtë ishte edhe për Norën. Nora, për dukjen e të cilës u përkujdes si zakonisht, Valdrin Sahiti, ishte tejet “Gangsta” ashtu sikur kënga e saj, për të lënë dyshime po ashtu nëse në këtë mbrëmje u shfaq pa të brendshme.

elvana gjata

Më poshtë ju sjellim dhe fotografitë, sipas të cilave gjykoni edhe vet nëse dy bukuroshet vërtet kanë zgjedhur të paraqiten pa të brendshme në Videofestin 2013.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button