VIP

Nora Istrefi dhe Gena së shpejti me videoklip

Nora IstrefiKënga e re e bërë permierë në Videofest, “Më Mungon” nga Nora dhe Gena, së shpejti do të ketë edhe videoklipin.

Xhirimet e videoklipit sapo kanë përfunduar dhe atë po e punon produksioni Entermedia.

Videoklipi pritet të jetë mjaft i diskutuar dhe tejet inspirues.

Kënga e prezantuar si premierë në Videofestin 2013 tashmë është pritur shumë mirë nga publiku.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button