VIP

Nora Istrefi e nxehtë në Dhërmi

Këngëtarja e njohur  Nora Istrefi, fundjavën e kaluar është fotografuar nga paparaci ynë në plazhin e Dhërmiut.

Ajo ka qenë e shoqëruar nga i fejuari i saj Roberti dhe nga një vajzë tjetër e panjohur.

Ajo që na bëri përshtypje, ishte fakti se Roberti kishte bërë tatuazh në parakrah emrin e Norës. Ndërsa vite më parë, para se të lidhej me Norën, përflitej një tatuazh që kishte mbrapa në kurriz me germën A dhe thuhej se ia kishte kushtuar Adelina Ismajlit.

Me sa duket, e paska ves të vjetër gdhendjen e emrave të femrave me të cilat rri në trupin e tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button