Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Nxënësit e Tetovës ecin me pistoleta në dorë

26

Tetovë, 22 dhjetor- Një i mitur pesëmbëdhjetë vjeçar dje me një pistoletë të zbrazur, pa plumba, iu është kërcënuar tre nxënësve në shkollën fillore “Sami Frashri” në fshatin Pirok, transmeton zemra.org

 policia
Incidentit i ka paraprirë një diskutim verbal midis tre nxënësve na Piroku dhe 15 vjeçarit nga fshati Kamjan në oborrin e shkollës. Diskutimi në një moment ka kulmuar edhe për pak të shndërrohet në përleshje fizike pas së cilës tre personat janë futur në objektin e shkollës. Pas tyre është futur edhe 15 vjeçari, i cili e ka nxjerr pistoletën dhe e ka drejtuar në drejtim të nxënësve,iu është kërcënuar dhe pastaj ka ikur.
Shumë shpejtë, në afërsi të varrezave të fshatit Kamjan, 15 vjeçari i cili nuk ka qenë nxënës në atë shkollë është gjetur dhe në prani të prindit është thirrur nga SPB Tetovë.
Pas zbardhjes së tërësishme të rastit, kundër 15 vjeçarit do të ndërmerren masat adekuate.

Comments are closed.