VIP

Oriola Marashi pozon e zhveshur në paraqitjen e radhës, teksa mbulon gjoksin me gjethe

Modelja Oriola Marashi po vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur në faqet rozë.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të ndryshme.

Ditën e sotme (e enjte), zeshkania ka pozuar tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme ndërsa ka mbuluar gjoksin me gjethe.

“E humbur në deti”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Fotografia ndërkohë është pëlqyer në masë të madhe dhe është komplimentuar nga miqtë, ndjekësit dhe kolegët e saj.

Oriola përndryshe këto pushime është duke i kaluar me të dashurin e saj, futbollistin e njohur Eros Grezda.

Të njëjtit po qëndrojnë gjithnjë përkrah njëri-tjetrit, pavarësisht aludimeve që po bëhen në rrjetet sociale.

 

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button