VIP

Pamela Anderson sërish në rolin e shpëtimtares

Aktorja hollivudiane, Pamela Anderson, u bë shumë e famshme me rolin e saj në serialin e viteve të nëntëdhjeta, “Baywatch”, ndërsa dy dekada më vonë ka treguar se është përsëri e aftë për role të tilla.

45-vjeçarja i ka zëvendësuar bikinit e kuqe më të verdha, ndërsa ka treguar se është akoma femër atraktive dhe se figura e saj trupore nuk dallon shumë nga ajo e dikurshmja.

Asokohe luante krahas David Hasselhoff, ndërsa këto ditë, Pam ka xhiruar në Havaje për nevojat e programit televiziv brazilian, “Caldeirao do Huck”.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close