VIP

Pas ndarjes, Shpati me më shumë femra në koncerte

shpat-kasapiKëngëtari shqiptar, Shpat Kasapi, është duke përjetuar ndoshta momentin jetësor në karrierën e tij, përkundër ndarjes nga e fejuara Afërdita Dreshaj.

Se ai nuk është prekur fare nga ndarja prej bukuroshes, e cila po spekulohet se ka pasur një aferë me Leonardo DiCaprion sa ishte në lidhje me Shpatin, e tregoi ky i fundit në një koncert të mbajtur në Manheim të Gjermanisë.

Në foton më poshtë shohim Shpatin duke performuar dhe i rrethuar nga fansat e tij, që në masë të madhe deri në 90 përqind janë femra.

Afërdita nga ana tjetër ndodhet në SHBA ku po vazhdon të merret me angazhimet e saj në botën e modës, teksa edhe Shpati po përjeton agjendë të ngjeshur me koncerte të shumta, pa treguar shenja të ndarjes nga e fejuara prej dy vitesh.

zemraorg

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button