VIP

Pink bëhet me vajzë

Pink është bërë mama duke sjellë në jetë një vajzë të cilën e ka quajtur Willow.

Këngëtarja ka lindur fëmijën e saj dhe bashkëshortit Carey Hart, në spitalin e Los Angeles.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Pink në faqen e saj në Twitter.

“Jemi shumë të kënaqur për lindjen e vajzës sonë të bukur dhe të shëndetshme, Willow Sage Hart”, ka shkruar këngëtarja.

Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button