VIP

Pitt dhe Jolie shesin me ulje shtëpinë

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë nxjerrë në shitje mansionin e tyre në Kaliforni për 14 milionë dollarë.

Cifti i aktorëve të famshëm ka vendosur ta shesë banesën që ka një pishinë, një fushë tenisi, një frigorifer ku mund të futesh edhe vetë brenda dhe kopshte të mëdha.

Jolie dhe Pitt u munduan ta shisnin mansionin e tyre në vitin 2009 për 18 milionë $, por pa ia arritur qëllimit.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close