Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Prishen themelet e Kryqit në Butel

23

Këto janë momente ku protestuesit të thirrur nga BDI-ja kanë prishur themelet e kryqit në Butel.

Protestës po i prijnë kryetari i komunës së Çairit , Izet Mexhiti dhe shumë funksionar të lartë të BDI-së, kundër vendimit për vendosjen e kryqit në hyrje të Butelit.

Comments are closed.