LajmeMaqedoniaPolitika

Publikohet VIDEO e plotë e bisedës Thaçi-Mijalkov? (VIDEO)

Sasho-Thaci
Biseda e përgjuar midis kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi dhe shefit të DSK-së, Sasho Mijallkov po vazhdojnë të nxisin reagime të mëtejshme.

PDSH ka theksuar se ajo është e prerë, modifikuar dhe montuar nga ana e LSDM-së.

Në Youtube është publikuar edhe Audio e saktë që pretendohet të jetë në bisedën e përgjuar mes Thaçit dhe Mijallkov: “kundër komunistëve , LSDM dhe çetnikëve, do jem me ju deri në fund, deri në vdekje”.

Tani nuk bëhet e ditur si ka dalë kjo AUDIO në publik  dhe cila është e vërteta ajo e Zaevit apo kjo?

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close